Polska marka, 100% jakości i Koloru

Pomysł na markę Fuerta powstał w roku 2019. Dla kobiet znających swoją wartość, zdecydowanych, odważnych, kolorowych i silnych. Od tego czasu upłynął rok, zanim Fuerta osiągnęła pożądane standardy i spełniła nasze oczekiwania w 100%. Z miłości do ludzi, kolorów, natury i z chęci połączenia codzienności z klasą. Z pasji do kreacji, do rzeczy dobrych jakościowo. 
 
 

Zrodzona w Polsce,
stworzona dla całego Świata.

Wierzymy, że świadome kupowanie to domena silnych i mądrych kobiet. 
Działamy zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Kierując się zasadą less waste, wybieramy materiały z certyfikatem Oeko-Tex (wolne od szkodliwych substancji, delikatne dla skóry, a zarazem piękne i bogato nasycone kolory), a także materiały w 100% recyklingowane. Co więcej, zużuwamy każdy skrawek materiału, własnoręcznie produkując dla Was piękne, eleganckie, oblekane guziki. Nasze kolekcje są ograniczone. Rzeczy odszywane są na bieżąco, w dbałości o środowisko. 
 
 
K.Wojtasińska

Founder

Katarzyna Wojtasińska

Od lat fotografka, właścicielka studia kreatywnego K8. Uwielbia proces produkcji oraz nieustanny rozwój. Nie lubi bylejakości. 
Tworzy zarówno jakościowo dobre zdjęcia, a teraz i ubrania. Świeżynka w branży odzieżowej, ale szybko się uczy i posiada dobre oko, estetykę i wie, co dobre 😀
Zarówno biznesowo, jak i prywatnie zdeterminowana, dąży do celu i nie lubi się poddawać. Realnie stąpająca po ziemi optymistka:) Dusza towarzystwa o bujnej wyobraźni i fantazji. 
Prywatnie żona Pawła i mama dwójki cudownych dzieci – Mai i Marcela.️