Darmowa dostawa na terenie Polski od 499 zł
Szukaj

Polska marka, 100% jakości i Koloru

Tworzymy wysokiej jakości ubrania dla KOBIET w ekskluzywnych printach.

Wszystkie nasze rzeczy projektowane i szyte są lokalnie w Polsce! Nasze wyjątkowe wzory tworzone są dla Was i z myślą o Was, gdyż chcemy byście czuły się wyjątkowo.

Pragniemy ubrać Was w kolor i sprawić, by każdy dzień, w którym ubieracie Fuertę, był pozytywny i wyjątkowy!

Jesteśmy wdzięczni za każdą z Was! To Wy tworzycie Fuertę i bez Was nie było by nas.

Projektujemy dla Was i z myślą o
Was, bo każda z Was ma dla nas znaczenie. Zdanie każdej z Was się dla nas liczy, więc uwielbiamy jak się nim z nami dzielicie!

Dziękujemy, że jesteście, pozwalacie nam tworzyć, realizować się i cieszyć tym, że możemy Was ubierać i spełniać Wasze oczekiwania!

#colouryourlife

 
 

Zrodzona w Polsce,
stworzona dla całego Świata.

Wierzymy, że przez ubiór jesteś w stanie pokazać swój charakter, nastrój oraz to jaka jesteś wyjątkowa. Stworzyliśmy Fuertę, ponieważ uwielbiamy tworzyć rzeczy ładne i wyjątkowe. Działamy zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Kierując się zasadą less waste, wybieramy materiały z certyfikatem Oeko-Tex (wolne od szkodliwych substancji, delikatne dla skóry, a zarazem piękne i bogato nasycone kolory), a także materiały w 100% recyklingowane. Co więcej, zużywamy każdy skrawek materiału, własnoręcznie produkując dla Was piękne, eleganckie, oblekane guziki. Nasze kolekcje są ograniczone. Rzeczy odszywane są na bieżąco, w dbałości o środowisko. Zapraszamy do naszego kolorowego świata, mam nadzieję, że tak jak my pokochasz nasze produkty, które będą służyły Ci na lata.

Founder

Katarzyna Wojtasińska

Od lat fotografka, właścicielka studia kreatywnego K8. Uwielbia proces produkcji oraz nieustanny rozwój. Nie lubi bylejakości. Zarówno biznesowo, jak i prywatnie zdeterminowana, dąży do celu i nie lubi się poddawać. Realnie stąpająca po ziemi optymistka:) Dusza towarzystwa o bujnej wyobraźni i fantazji. 
Prywatnie żona Pawła i mama dwójki cudownych dzieci.
Szukaj

Tylko do środy

-30%

na bluzy, spodnie i t-shirty like a...!