Darmowa dostawa na terenie Polski od 499 zł
Szukaj

Wysyłka dostawa

  1. Produkty zakupione na naszej stronie zostaną dostarczone na adres wybranego paczkomatu bądź inny wskazany przez Klienta.
  2. Produkty zakupione na serwisie internetowym fuerta.pl dostarczane są za pomocą firm kurierskich: Inpost, DPD bądź GLS.
  3. Koszty dostawy zamówionych produktów Przedstawiają się następująco: 9,5 zł paczkomat i 14,5 zł kurier na terenie Polski. Istnieję także możliwość darmowego dostarczenia produktów przez sprzedającego po spełnieniu określonych warunków. Klient informowany jest o możliwości dostawy oraz kosztu dostawy towaru na etapie składania zamówienia.
  4. Na stronie internetowej Sklepu przedstawiony jest  orientacyjny  termin dostawy zamówionych produktów.Termin ten liczony jest  od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji, o którym mowa w pkt. VI ust. 1 lit. a), b), c). Czas dostawy zakupionych produktów to od 1-5 dni roboczych.W przypadku dużej ilości zamówień zastrzegamy sobie prawo do wydłużonego czasu realizacji zamówienia. Klient zostanie o tym fakcie poinformowany.
  5. Zakupione produkty zostaną niezwłocznie udostępnione klientowi. W przypadku gdy termin realizacji zamówienia wydłuża się powyżej 30 dni, klientowi przysługuje prawo do odstąpienia umowy zakupu oraz zwrotu zapłaconej kwoty.
  6. Zakupiony towar wysyłany jest za pośrednictwem firm kurierskich. Fuerta.pl prosi aby klient każdorazowo sprawdził czy opakowanie dostarczane przez firmę kurierską jest nieuszkodzone. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, klient zobowiązany jest do spisania protokołu z firmą kurierską.
  7. Informujmy że w przypadku niedostarczenia towaru z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, np. ze względu błędnie podanego adresu podczas składania zamówienia, sklep nie poniesie ponownych kosztów dostawy dostarczanego towaru.
 
Szukaj

Tylko do środy

-30%

na bluzy, spodnie i t-shirty like a...!