Darmowa dostawa na terenie Polski od 499 zł
Szukaj
⚡Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości⚡

Najmodniejsze ubrania sezonu dostępne w jakości PREMIUM.Wszystkie nasze produkty szyjemy w lokalnych Polskich szwalniach. Nasze kolekcje oparte są o idee zrównoważonego rozwoju a produkcja o zasady #lesswaste. Oddajemy w twoje ręce produkty wykonane z niezwykłą starannością o każdy detal. Nasze sukienki czy wyjątkowo komfortowe koszule posiadają ręcznie oblekane guziki. Podczas procesu produkcji korzystamy z certyfikowanych materiałów takich jak przewiewna wiskoza oraz len. Bawełna używana do produkcji naszych t-shirtów, spodni dresowych czy bluz z kapturem jest wyjątkowo trwała, materiał jest poddany procesom uszlachetniania tak abyś miała pewność, że zachowają swój kolor przez długi czas.

 

Dla nas najważniejsza jest jakość oferowanych produktów, dlatego przekonaj się samam! Każde zamówienie na terenie Polski wyślemy do Ciebie za darmo.

 

#sukienka #polskamarka #koszula #bluza #bluzazkapturem #spodnie #spodniedresowe #t-shirt #koszulkadamska #koszulkazbawełny #polskamarkaodzieżowa #polskamarkapremium #lesswaste #warszawa #stolica #skleponline #esklep #modnaodzieżkobieca 

Szukaj

Tylko do środy

-30%

na bluzy, spodnie i t-shirty like a...!