Darmowa dostawa na terenie Polski od 149 zł
⚡Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości Nowości⚡

Najmodniejsze ubrania sezonu dostępne w jakości PREMIUM.Wszystkie nasze produkty szyjemy w lokalnych Polskich szwalniach. Nasze kolekcje oparte są o idee zrównoważonego rozwoju a produkcja o zasady #lesswaste. Oddajemy w twoje ręce produkty wykonane z niezwykłą starannością o każdy detal. Nasze sukienki czy wyjątkowo komfortowe koszule posiadają ręcznie oblekane guziki. Podczas procesu produkcji korzystamy z certyfikowanych materiałów takich jak przewiewna wiskoza oraz len. Bawełna używana do produkcji naszych t-shirtów, spodni dresowych czy bluz z kapturem jest wyjątkowo trwała, materiał jest poddany procesom uszlachetniania tak abyś miała pewność, że zachowają swój kolor przez długi czas.

Dla nas najważniejsza jest jakość oferowanych produktów, dlatego przekonaj się sama! Każde zamówienie na terenie Polski wyślemy do Ciebie za darmo.

#sukienka #polskamarka #koszula #bluza #bluzazkapturem #spodnie #spodniedresowe #t-shirt #koszulkadamska #koszulkazbawełny #polskamarkaodzieżowa #polskamarkapremium #lesswaste #warszawa #stolica #skleponline #esklep #modnaodzieżkobieca #poznan

Tylko do środy

-30%

na bluzy, spodnie i t-shirty like a...!

Mamy dla Ciebie prezent. Wpisz kod
cg1k-ill7-hvun
otrzymasz 10% zniżki!